Home INFO Овде и се може: Вереницата на Роналдо во раскошно танга издание (фото)

Овде и се може: Вереницата на Роналдо во раскошно танга издание (фото)

реклама:G Natural

И покрај шпекулациите дека нивната долгогодишна љубовна врска е пред крах, славниот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата вереница Џорџина Родригез со својата јахта се укотвија на Сардинија.

Парот во придружба на нивните деца ужива во морскиот амбиент, а на социјалните мрежи се појавија фотографии од убавата Џорцина во танга бикини.

Сите коментари од фановите се насочени на раскошните облини на Џорџина, која ужива во славата благодарение на Кристијано.

За потсетување, Роналдо потпиша двегодишен договор со Ал Наср и стана најплатениот фудбалер во историјата.

Властите во Саудиска Арабија направија исклучок за Роналдо и Џорџина да можат да живеат заедно, бидејќи според нивните закони, не е дозволено маж и жена да живеат под ист покрив доколку не се во брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------