Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Папарацо видео од пазарлукот на Лепа Брена на пазар но и причината...

Папарацо видео од пазарлукот на Лепа Брена на пазар но и причината за кавгата со синовите (видео)

реклама:G Natural

Лепа Брена повторно е во центарот на вниманието во медиумите низ балканот по емисијата „Папарацо лов“ каде што пејачката беше „уловена“ како пазари од пазар. Овошје, цвеќе па дури и шминки Брена се си купи сама од тезги.

Целата приказна за оваа тема но и проблемите со изборот на снаите од страна на синовите ги имате во видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------