Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пердуви, бисери, чипки… Сузана Гавазова повторно ги раздрма фановите (видео)

Пердуви, бисери, чипки… Сузана Гавазова повторно ги раздрма фановите (видео)

реклама:Велигден со Стаф

И овој пат нашата фолк пејачка Сузана Гавазова го предизвика вниманието на јавноста врз себе. Таа на социјалните мрежи објави видео дотерана за телевизиско гостување и во секси зелена комбинација со бисери, чипки и пердуви.

Фанвите не престанаа да коментираат дека им се допаѓа незинит изглед и дека секогаш изгледа секси, на што пејачката веднаш им се заблагодари.

Еве го видеото на Сузе за кое сите зборуваат…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------