Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пискотници и хаос на настапот на Наташа Беквалац, сплавот почнал да тоне...

Пискотници и хаос на настапот на Наташа Беквалац, сплавот почнал да тоне гостите евакуирани (ВИДЕО)

реклама:Велигден со Стаф

По пауза повеќе од година дена Наташа Беквалац вчера имала настап на еден од познатите сплавови во Белград.

Заради огромниот интерес и посетеност пo самиот почеток на настапот сплавот започнал да тоне, па организаторите биле принудени да го прекинат настапот и да ги евакуираат гостите.

За среќа никој не настрадал а пејачката ветила дека забавата ќе продолжи следна прилика.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------