Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По година дена Северина конечно го спомна сопругот и одговори на коментар...

По година дена Северина конечно го спомна сопругот и одговори на коментар (фото)

реклама:G Natural

Откако избега од Белград пред една година и замина за Хрватска, Северина ништо не прокоментирала во медиумите за нејзиниот брак и евентуалниот развод веќе една година.

И по година молк Севе не издржа да возврати на едно прашање во еден од нејзините постови на Инстаграм каде што една нејзина следбеничка прашува, каде е Игор?

Па пејачката додава дека е во Белград…

Дали Севе решила да ја спушти топката или едноставно ова е еден обичен коментар ќе дознаеме наскоро…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------