Home INFO По неа сите воздивнуваат, безвременската убавица Моника Белучи наполни 56 години

По неа сите воздивнуваат, безвременската убавица Моника Белучи наполни 56 години

реклама:Велигден со Стаф

Прекрасната Моника Белучи го прослави својот 56ти роденден а фановите од целиот свет објавуваат нејзини слики и и го честитаат роденденот.

Таа има голем број на обожаватели кои ја почитуваат бидејки како што велат е интелегентна и паметна жена која достојно и пркоси на естетската хирургија и постојано испраќа порака до сите жени дека треба да се чувствуваат убаво во својата кожа и дека не треба да подлегнат на било каква операција за разубавување.

Нејзиниот роденден е причина плус да ѕирнеме во Инстаграм профилот на Моника и да се увериме во нејзината безвременска убавина…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------