Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По сите уметоци и косишта Дара Бубамара реши да биде природна (фото)

По сите уметоци и косишта Дара Бубамара реши да биде природна (фото)

166
реклама:Лето во Банско

Пајачакта Дара Бубамара важи за една од контраверзните и сексапилни пејачки на балканов. Постојано провоцира и со својот изглед но и со своето однесување.

Она што последно таа го сподели на социјалните мрежи беше нејзината нова промена на фризурата, нешто што никој од нејзината публика тоа не го очекуваше затоа што никогаш не ја виделе во такво издание.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------