Home ШОУ БИЗз Балкан Починал за време на масажа: Николина Пишек во шок по смртта на...

Починал за време на масажа: Николина Пишек во шок по смртта на сопругот

реклама:Лето во Банско

Видоје Ристовиќ, сопругот на хрватската тв водителка Николина Пишек изненадно почина на своја 44 годишна возраст.

Според извор близок на брачниот пар, Видоје починал на стол за масажа.

– Почина на стол за масажа во околу 10 часот наутро. Имал закажана масажа. Се појавил на терминот, и после некое време му се сложило. Вработените во салонот веднаш повикале Брза помош, но тие единствено можеле да констатираат смрт. Потоа го исконтактираа семејството и им соопштија дека починал. Полицијата дојде на местото на несреќата.- раскажал изворот за Блиц.рс

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------