Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Подзаборавена фотка на Северина во бикини ги раздрма фановите (фото)

Подзаборавена фотка на Северина во бикини ги раздрма фановите (фото)

реклама:G Natural

Северина повторно ги разгоре социјалните мрежи овој пат со малку подзаборавена фотка како што напиша таа од Сплит.

Пејачката позира на јахта во бикини а позади неа е целиот Сплит, каде што пејачката покажува колку е згодна и на 49 години.

По објавата и оваа фотка собра куп лајкови и коментари, а најчесто обожавателките коментираа дека на оваа возраст Севе изгледа презгодно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------