Home INFO Погледнете ги новите дигитални вести во третото издание на „ДИГИ ПЛУС“ (видео)

Погледнете ги новите дигитални вести во третото издание на „ДИГИ ПЛУС“ (видео)

реклама:G Natural

Во новото трето издание на ДИГИ ПЛУС кое се емитуваше во неделата во 17:50ч на Телевизија Телма дознавама:

Кои се најавите на Путин за развојот на вештачката интелегенција во Русија,
-Ви претставуваме нова играчка конзола,
-Како помина А1 Гејм Фест
-и за рекордот на играта „Фортнајт“.

Погледнете во целосното издание подолу….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------