Home INFO Погледнете го спотот за евровизиската песна „Circles“

Погледнете го спотот за евровизиската песна „Circles“

реклама:G Natural

Со поп баладата „Circles“, младата пејачка Андреа ќе ја претставува Македонија во Торино, Италија, на 66 тиот по ред избор за песна на Евровизија.

„Circles“ ја компонираше Александар Масевски а стиховите се на Александар Масевски и Андреа.

Песната доби и официјален видео запис, а веќе е хит на радио станиците.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------