Home INFO Погледнете го спотот за евровизиската песна „Circles“

Погледнете го спотот за евровизиската песна „Circles“

реклама:Лето во Банско

Со поп баладата „Circles“, младата пејачка Андреа ќе ја претставува Македонија во Торино, Италија, на 66 тиот по ред избор за песна на Евровизија.

„Circles“ ја компонираше Александар Масевски а стиховите се на Александар Масевски и Андреа.

Песната доби и официјален видео запис, а веќе е хит на радио станиците.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------