Home ШОУ БИЗз Балкан Повлекувањето од јавноста се исплатеше! Среќа во домот на Бали Бег

Повлекувањето од јавноста се исплатеше! Среќа во домот на Бали Бег

реклама:Велигден со Стаф

Бурак Озџивит,турскиот актер кој се прослави во улогата на Бали Бег во мега популарната серија “Величенствениот”, одреден период се повлече од јавноста а причината, како што навде е неговата моментална психичка состојба.

Наводно актерот страдал од депресија.

Очигледно изолацијата од будното око на јавноста му годеше на актерот, па турските медиуми пренесоа убава вест, актерот ќе стане татко.

Бурак Озџивит и Фахрие Евџан чекаат бебе. Турските медиуми ја објавија веста дека Фахрие е веќе два месеци бремена.

Двојката која повеќе од една година е во брак, а четири години во врска, сега ја чекаат приновата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------