Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно провоцира, Нивес Целзиус легна на мокрите плочки и со бело бикини...

Повторно провоцира, Нивес Целзиус легна на мокрите плочки и со бело бикини ги здрма фановите (фото)

реклама:G Natural

Веќе ништо не не изненадува кога е во прашање хрватската старлета Нивес Целзиус.

Дали е скроз гола или со провокативна поза сите отрпнавме на нејзините провокации.

Па така и овој пат Нивес се потруди да легне на мокриот балкон во бело бикини и ги поздрави фановите за да им ја зголеми возбудата, а тие веднаш се фрлија на лајкови и воздишки со по некој коментар колку е жешка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------