Home INFO Позитив на денот: Овој човек им го разубавува денот на дечињата во...

Позитив на денот: Овој човек им го разубавува денот на дечињата во изолација (видео)

реклама:G Natural

Џејсон Бред е 34-годишен тренер по боречки вештини,кој започнал да се облекува како херојот на Марвел и за време на секојдневното џогирање тој прави акробатски скокови и ги забавува децата, пренесува „Ројтерс“.

Тој неодамна од Њујорк се преселил во Стокпорт, а облечен во костимот на Спајдермен е вистинска „атракција“ во овој град, па со него се фотографираат дури и полицајци.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------