Home INFO Познатиот холивудски пар повторно очекува принова

Познатиот холивудски пар повторно очекува принова

реклама:Лето во Банско

Познатиор холивудски пар ги изненади присутните на самитот: “Forbes Women’s” во Њујорк.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс позираа пред собраните фотографи на настанот, а трудничкоти стомаче на актерката ги збуни присутните кои не знаеа за нејзината бременост.

Блејк и Рајан, кои важат за еден од најхармоничните брачни партнери, четвртата по ред бременост ја чувале во тајност.

Веста до сега не ја споделиле ниту на социјалните мрежи ниту во медиумите, па приредија вистинско изненадување на самитот.

Блејк со гордост позираше пред собраните фотографи во краток, проѕирен фустан, кој јасно откри дека е во блажена состојба.

Бременоста не и пречеше на холивудската убавица да облече и високи потпетици.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------