Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Познатиот порно актер го очекува затворска казна од 250 години?!

Познатиот порно актер го очекува затворска казна од 250 години?!

реклама:G Natural

Kанцеларијата на јавниот обвинител во Лос Анџелес соопшти дека познатиот порно актер Рон Џереми е обинет за дополнителни 20 случаи за силување и сексуален напад на жени а најмладата има 15 години.

Џереми кој има 64 години минатата година во јуни беше обвинет од страна на три жени за силување а четвртата за сексуален напад во 2014 година.

Тој во понеделникот во судот во Лос Анџелес се изјаснил за невин и дека едвај чека да ја докаже својата невиност.

Ако биде осуден актерот се соочува со затворска казна од 250 години.

Инаку Рон Џереми е познат актер во филмови за возрасни од кои првите се снимени во 70тите години од минатиот век а до сега имаучествувано во над 2 000.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------