Home INFO ПРАЗНИЧНО УЖИВАЊЕ: Вака „Километри“ на Влатко Лозаноски звучи од карантин (ВИДЕО)

ПРАЗНИЧНО УЖИВАЊЕ: Вака „Километри“ на Влатко Лозаноски звучи од карантин (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Кога некој има желба ниту карантинот неможе да го спречи да се дружи со фановите и да ги изненади со некој од своите хитови. Влатко Лозаноски повторно реши со своите соработници да сними уште еден од неговите хитови додека се во изолација и со тоа да им го честита велигден на своите фанови.

Неговиот голем хит „Километри“ и од карантин звучи прекрасно, уживајте…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------