Home INFO Поза како „акната со токмак“, Анастасија Ражнатовиќ објави фотка покрај базен

Поза како „акната со токмак“, Анастасија Ражнатовиќ објави фотка покрај базен

реклама:Велигден со Стаф

Во обид да изгледа сексипилно додека е во изолација ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ изгледа смешно и во не природна поза.

Имено таа е во изолација со нејзиното момче кај него дома, а убавото време го искористила за да се сонча покрај неговиот базен.

Но очигледна ќе се слижите со нас, малку ја утнала позата.

View this post on Instagram

Soaking up the sun ☀️

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------