Home INFO Со диџеј на Инстаграм и семејството, Викторија Бекам го прослави роденденот

Со диџеј на Инстаграм и семејството, Викторија Бекам го прослави роденденот

реклама:G Natural

Викторија Бекам го прослави својот 46-ти роденден во изолација и ги изненади своите фанови со фотографија од прославата со сопругот Дејвид, синовите Ромео и Круз и ќерката Харпер, додека ја дува свеќата на роденденската торта.

За да журката биде поубава тие го ангажирале диџеј-от Фет Тони кој виртуелно со лајв стрим преку Инстаграм ја надополнил забавата.

Со онлајн присуство бил и нивниот најстар син Бруклин кој што е во изолација во Њујорк.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------