Home INFO Празник за очи: Вака изгледа тренерот на Бритни Спирс!

Празник за очи: Вака изгледа тренерот на Бритни Спирс!

реклама:Велигден со Стаф

Судејки по Инстаграм објавите, проблематичната поп-ѕвезда Бритни Спирс како да си го средила приватниот живот.

37 годишната Спирс скоро три години ужива во љубовта со 13 години помладиот Сем.

Сем Аргер има 24 години а истовремено е и нејзин фитнес тренер.

И Сем е доста популарен на социјалните мрежи, веројатно благодарение на неговата светски популарна девојка!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------