Home INFO Пред Боба, Лепа Брена била во врска со оваа позната личност!

Пред Боба, Лепа Брена била во врска со оваа позната личност!

реклама:Лето во Банско

Српската пејачка Лепа Брена во 1986 година започнала љубовна врска со успешниот тенисер Боба Живојиновиќ.

Но, големо изненадување било кога во шоуто „Фарма“ пејачката Весна Вукелиќ открила дека Брена била во врска со уште една позната личност.

Според тврдењата на Венди, Брена неколку години била во врска со директорот на Гранд продукција,Саша Поповиќ а познатата двојка и живеела заедно.

Брена и Саша денес се блиски пријатели и соработници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------