Home INFO Прекрасен мирис во домот за само 5 минути

Прекрасен мирис во домот за само 5 минути

реклама:G Natural

Доколку имате потреба да го исполните домот со прекрасен мирис обидете се со овој едноставен и природен рецепт.

Зовријте вода и додадете неколку кришки лимон, лажичка екстракт од ванила, неколку гранчиња рузмарин и оставете да крчка во водата.

Тоа е се – додека овие состојки се крчкаат во водата за само 5 минути целата просторија ќе замириса неверојатно пријатно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------