Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Прекрасната Елизабет Харли во топлес издание ги стресе фановите (фото)

Прекрасната Елизабет Харли во топлес издание ги стресе фановите (фото)

реклама:G Natural

За да ја изрекламира својата нова колекција на бикини актерката и манекенка Елизабет Харли постојано објавува разголени фотки на својот Инстаграм.

Во најразлични бикини комбинации актерката изгледа одлично а фановите никако не пресатануваат да коментираат и да ја прашуваат како успева да е толку згодна на 56 години.

Во една прилика таа за медиумите изјавила дека со годините телото мора да го одржува со постројано вежбање и дека секоја активност е добредојдена па дури и чистењето по дома.

Таа додава дека никогаш не помислувала дека ќе се фотографира во бикини на социјалните мрежи но дека заради реклама на својата колекција на бикини започнала и тоа да го прави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------