Home INFO Претера со голотија, Дара Бубамара во мрежа и само во долна облека...

Претера со голотија, Дара Бубамара во мрежа и само во долна облека (фото +16)

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Дара Бубамара пред извесно време ја шокираше јавноста со голите фотографии кои тогаш му ги праќала на партнерот, а овој пат исто така изненади многумина кога без градник, во потполно провиден комбинезон настапила во еден клуб во Нови Сад.

Veceras ludnica – Novi Sad/ Dva galeba ???????????????? @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Veceras /Dva galeba/Novi Sad!zoransekicki hair baronfashion styling: @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------