Home INFO “Pretty Little Things”: Подарете уникатни, рачно изработени декорации (фото)

“Pretty Little Things”: Подарете уникатни, рачно изработени декорации (фото)

реклама:G Natural

Неодамна, на социјалните мрежи внимание ни привлече Инстаграм профилот Pretty Little Things.

Уникатни, беспрекорно изработени декорации кои одлично би се вклопиле во сечиј дом или канцеларија.

Handmade with passion and love !
Мали нешта – за убав ден!

Погледнете ја понудата на ова одлична гифт продавница, и одберете рачно изработен подарок со стил!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------