Home INFO Принцот Чарлс на стари години ќе заплива во актерските води

Принцот Чарлс на стари години ќе заплива во актерските води

реклама:Велигден со Стаф

Постои веројатност дека Британскиот принц Чарлс ќе има мала улога во следното продолжение на серијалот филмови за тајниот агент 007.

Чарлс во јуни присуствувал на снимањето на филмот, а разговарал и со екипата за можноста во филмот да има мала улога, пренесува The Sun.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------