Home INFO Приватен авион и голи задници: Еве како летува милионерот Џанлука Ваки

Приватен авион и голи задници: Еве како летува милионерот Џанлука Ваки

реклама:G Natural

Џанлука Ваки е италијаснки милионер и ДиЏеј кој секојдневно ги воодушевува следбениците на социјалните мрежи.

Џанлука како и секогаш, во придружба на прекрасни девојки и со приватен одмор авион замина на одмор.

Еве како си проаѓа!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------