Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Приведена старлетата Тијана Ајфон со куп криминалци поради организирање оргии (фото+видео)

Приведена старлетата Тијана Ајфон со куп криминалци поради организирање оргии (фото+видео)

реклама:G Natural

Познатата српска старлета Тијана Ајфон била приведена во голема акција против проституција и приредување масовни оргии од страна на старлетата како организатор.

Објавена е снимка од викендицата во која се случила голема полициска акција каде била уапсена старлетата Тијана Ајфон, како и уште 35 личности поради поседување на дрога, оружје и проституција. На снимката се гледа дека луксузната викендица има и голем базен, а во дворот се паркирани бројни луксузни автомобили, објави сајтот Блиц.рс.

Според неофицијални информации, организатор на ова собирање била токму познатата старлета Тијана Ајфон, која нелегално влегла во БиХ.

Полицијата во викендицата и автомобилите пронашла и одземала 14 пакетчиња кокаин кои изнесувале вкупно 46 грама, девет парчиња медицинска дрога, девет пиштоли, еден гасен пиштол, три панцири и повеќе од 10 илјади евра во различни валути.

View this post on Instagram

????

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------