Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина во секси костум за капење ја најави сезоната ова лето (фото)

Северина во секси костум за капење ја најави сезоната ова лето (фото)

14
реклама:Лето во Банско

Секојдневно е актуелна во медиумите но и постојано активна на својот Инстаграм профил, па така хрватската пејачка Северина и овој пат не ги остави рамнодушни своите фанви.

„Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата, а вниманието го привлече и нејзиното деколте кое се истакна во костимот за капење.

Северина позираше пред базенот, а во позадина на фотографијата се гледа и морето, па така таа покажа дека ја отворила сезоната за капење.

Погледнете ја нејзината објава, која за 20 минути собра повеќе од 10 илјади лајкови.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------