Home INFO Проблематичната Линдз Лохан кажа “ДА” : Веренкот нема врска со Холивуд

Проблематичната Линдз Лохан кажа “ДА” : Веренкот нема врска со Холивуд

реклама:G Natural

Таа буквално порасна пред тв камерите.

Но, преголемата слава во детската и тинејџерска возраст лошо влијаеше на актерката Линдзи Лохан. Од „слатко девојче“, таа прерасна во проблематична зависничка од дрога и алкохол, па нејзиното име беше проследено со бројни скандали , лошите односи со мајка си, скандалознте љубовни врски.

Линдзи скоро две години е во врска со Бадер Шамас, банкар од Дубаи а на социјалните мрежи ја сподели веста за свршувачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------