Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провиден градник и голо стомаче, Дара Бубамара го разгоре Инстаграмот (фото)

Провиден градник и голо стомаче, Дара Бубамара го разгоре Инстаграмот (фото)

реклама:G Natural

Возбудените следбеници кликаат лајкови и коментираат дека новата фотографија која што Дара Бубамара ја објави на својот Инстаграм профил богами е една од најпровокативните до сега.

Таа е во сако и провиден прслук кој едвај се справува со нејзините гради доволно провокаивно за да се разгори Инстаграмот на пејачката….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------