Home INFO Минимално и помалку морбидно: Вака Ким Кардашијан: го украси својот дом (фото)

Минимално и помалку морбидно: Вака Ким Кардашијан: го украси својот дом (фото)

реклама:G Natural

Планетарно познатата старлета многупати е на мета на критики поради чудниот вкус во некои ситуации.

Ким Кардашијан со јавноста ја сподели новогодишната декорација во својот дом а изборот на декорагии ги изненади фановите.

View this post on Instagram

Merry Christmas ????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------