Home INFO РАПЕРОТ ГО НАПУШТИ СЕМЕЈНИОТ ДОМ Ова е причината за разводот на Ана...

РАПЕРОТ ГО НАПУШТИ СЕМЕЈНИОТ ДОМ Ова е причината за разводот на Ана Николиќ и Раста

реклама:G Natural

Како што дознаваме, небитна расправија околу новиот проект кој што пејачката го подготвува кулминирала со разделба.

Разделба, помирување па пак разделба, овие кавги на Ана Николиќ и Раста не ги изненади луѓето кои што ги познаваат. Тие зборуваат дека нивниот брак е како помеѓу двајца тинејџери.
Тие откриваат дека реалното шоу кое што Ана го подготвува и планира да го сними, а во кое пред камера ќе се обиде да ослабе, било причината за последната кавга.

Николиќ урлала дека нема комплекси во ријалити да го решава проблемот со дебелината и му кажала дека ако тој мисли дека тоа ќе му ја уништи репутацијата, да се спакува и да си замине, велат очевидци на кавгата.

„Не би не изненадило повторно да се смират, но тоа не е здраво ниту за едниот ниту за другиот а највеќе за нивната ќерка. Тие се како рогови во вреќа, и прашање на време е кога повторно ќе се скараат.“- додава изворот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------