Home ШОУ БИЗз Балкан ДОКТОРИТЕ ЈА СПРОВЕДУВААТ: Бившата сопруга на Дарко Лазиќ секојдневно го посетува преку...

ДОКТОРИТЕ ЈА СПРОВЕДУВААТ: Бившата сопруга на Дарко Лазиќ секојдневно го посетува преку посебен пат, еве зошто!

реклама:Велигден со Стаф

Бившата сопруга и колешка на Дарко Лазиќ, Ана Севиќ секојдневно е со пејачот откако тој во вторникот доживеа сообраќајна несреќа.

По последната операција која е направена вчера, состојбата на Дарко е стабилна па докторите, неговите роднини и најблиски имаат повеќе основа за оптимизам и верба за неговото закрепнување.

Меѓу најблиските на Дарко кој што секојдневно се покрај неговата соба се неговиот кум и бившата сопруга на Дарко.

Бидејки не и годи медиумското внимание кое што го предизвика оваа несреќа, таа направила договор со еден од докторите да ја внесат во болница преку посебен пат и влез далеку од новинарите, па така успешно ги избегнува камерите и фото апаратите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------