Home INFO Ребел Вилсон ослабе и гола се спружи на балкон со поздрав до...

Ребел Вилсон ослабе и гола се спружи на балкон со поздрав до фановите (видео)

реклама:G Natural

За време на пандемијата сите се жалат на вишокот киограми, но има и такви примери кои ја искористија пандемијата за вежбање и диета па ослабеа и повеќе отколку што можете да замислите.

Таков пример е актерката Ребел Вилсон која за 12 месеци ослабела 30 килограми и изгледа нептепознатливо, но со многу самодоверба веќе се спружи на балкон сосема гола и ги поздрави фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------