Home INFO Сакал да е фраер пред Меган Фокс, завршил облеан со крв (видео)

Сакал да е фраер пред Меган Фокс, завршил облеан со крв (видео)

реклама:G Natural

Откако се во врска, Мекан Фокс и Машинган Кели се во центарот на вниманието.

Кели, во гостување кај Џими Фалон раскажал за една непрјатна случка која му се случила на почеткот на врската со актерката Меган Фокс.

Сакајки да ја импресионира Меган, тој фрлил нож во воздух. Но ова се покажало како лоша идеја, бидејки ножот му се забил во раката.

“Ножот на кој беше гравиран новиот албум, ми го подари Травс Баркер. Сакав да ја импресионирам Меган па го фрлив ножот во воздух а неговата острица ми се заби во раката. Погледнав во девојката, се преправав дека се е ок, но штом си отиде, знаев дека под итно треба да одам на шиење.”, раскажува Кели.

За потсетување, Меган Фокс 10 години беше во брак со актерот Брајан Остн Грин, со кого имаат три сина. Откако го запознала Машин Ган Кели, актерката се развела и тврди дека раперот е нејзина сродна душа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------