Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се бришат фотки, Северина прави чистка од Игор! Разводот во тек!

Се бришат фотки, Северина прави чистка од Игор! Разводот во тек!

реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина по се изгледа повеќе не не Коиќ или уште малкувреме со оглед на тоа дека во регионалните медиуми на големо се шпекулира дека таа се разведува од Игор.

Веќе долго време тие не живеат заедно а повеќе од половина година таа е во Хрватска и на сите фотографии е со своите пријатели.

Она што ги подгреа медиумите а е поврзано со бракот на Северина беше и последниот потег каде што пејачката ја избриша и последната заедничка фотографија со сеуште актулниот сопруг.

Очигледно е дека се чека само на судската пресуда за конечно да се разидат на различни страни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------