Home INFO Се има, се може: Внукот на Цеца Ражњатовиќ ќе спие во златна...

Се има, се може: Внукот на Цеца Ражњатовиќ ќе спие во златна колевка

реклама:G Natural

Во стилот на холивудските ѕвезди, фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ се подготвува за раѓањето на нејзиното прво внуче.

Српските медиуми пренесуваат дека Цеца нарачала позлатена колевка за бебето на својот син Вељко.

Наводно, со помош на дизајнер, пејачката нацртала како сака да изгледа колевката, а ќе ја изработи бренд од странство кој го обожуваат многу личности од светскиот џет-сет.
Колевката чини неколку илјади евра, и е со позлатена конструкција и рачно шиена полстелнина од природни материјали, во кралевска плава боја.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------