Home INFO Се ожени бившиот на Цеца (фото)

Се ожени бившиот на Цеца (фото)

SHARE

Владимир Вуксановиќ го изговори судбоносното ДА со згодната Латиноамериканка со која беше во врска околу една година.

Според српските медиуми, парот се венчал пред неколку дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.

Неговата убава сопруга е бремена па парот морал што поскоро да се венча.

За потсетување Владимир се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со Цеца Ражњатовиќ и Наташа Беквалац.

View this post on Instagram

???? #seaside #greece #vacation

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

View this post on Instagram

🙂 #❤️

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

РЕКЛАМИ:
Loading...