Home INFO Се ожени бившиот на Цеца (фото)

Се ожени бившиот на Цеца (фото)

реклама:Лето во Банско

Владимир Вуксановиќ го изговори судбоносното ДА со згодната Латиноамериканка со која беше во врска околу една година.

Според српските медиуми, парот се венчал пред неколку дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.

Неговата убава сопруга е бремена па парот морал што поскоро да се венча.

За потсетување Владимир се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со Цеца Ражњатовиќ и Наташа Беквалац.

View this post on Instagram

???? #seaside #greece #vacation

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

View this post on Instagram

🙂 #❤️

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------