Home INFO Бебето на Кајли Џенер: Има 5 месеци и безобразно скапа гардероба (фото)

Бебето на Кајли Џенер: Има 5 месеци и безобразно скапа гардероба (фото)

реклама:G Natural

Сторми, ќерката на инстаграм и риалити ѕвездата Кајли Џенер има само 5 месеци, но нејзиниот бебешки плакар е преполн со ексклузивни и скапи парчиња обувки и облека.

Кајли која е најмлад член на најпопуларното семејство Кардашијан, на социјалните мрежи се пофали со луксузната колекција од скапи бебешки обувки чија вредност е проценета на над 22 000 долари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------