Home INFO Секогаш згодна, Каролина Гочева конечно се спружи на плажа (фото)

Секогаш згодна, Каролина Гочева конечно се спружи на плажа (фото)

реклама:G Natural

Иако не откри каде е но сепак се пофали со нова фотографија на својот Инстаграм профил.

Нашата Каролина Гочева ретко е присутна на социјалните мрежи и медиумите но овој пат повторно направи два во едно т.е ги изнанади своите фанови на Инстаграм со нова фотка и сите медиуми конечно имаа можност да објават нешто и за неа.

Таа пред извесно време прослави годишнина од својот брак со Михаил а сега ужива во последните сончеви денови и напиша:

– „Конечно лето“

View this post on Instagram

Конечно лето! ☺️☀️🌴

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------