Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сеуште секси и згодна, Лепа Брена пушти фото поздрав од Дубаи

Сеуште секси и згодна, Лепа Брена пушти фото поздрав од Дубаи

27
реклама:Лето во Банско

Една од најголемите ѕвезди на балканов Лепа Брена за време на пандемијата заедно со својот сопруг Боба купија јахта и крстарат секаде каде што има можност за тоа.

Овој пат според нејзината нова фотка на Инстаграм тие се во Дубаи од каде Брена објави фотографија каде што позира во едноделено бикини.

Фановите веднаш почнаа да и коментираат колку е згодна и сеуште секси и не ги штедеа пофалбите за пејачката.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------