Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина ги разнежни фановите со сликата од првиот училишен ден на синот

Северина ги разнежни фановите со сликата од првиот училишен ден на синот

реклама:Лето во Банско

Фановите на Северина беа позитивно изненадени од фоткакта која таа ја објави на социјалните мрежи каде што таа е прегрната со својот син Александар пред школото на првиот училишен ден.

Гледајки во школскиот двор таа додаде:

„Го славиме секој нов почеток“, напиша Северина

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------