Home INFO Северина не се разведува, таа е болна и се лекува во Загреб??!

Северина не се разведува, таа е болна и се лекува во Загреб??!

реклама:G Natural

На пејачката неверојатно добро и успева секогаш да е во фокусот на вниманието.

Овој пат е актуелна со веста за нејзинот наводен развод.

Српските медиуми први ја објавија веста дека популарната хрватска пејачка се разведува од сопругот Игор, по три години брак.

Северина требаше да биде специјална гостинка на концертот на својот свекор, српскиот пејач Драган Којиќ Кеба, но таа не се појави на концертот. Ова ги подгреа гласините дека пукнала љубовта помеѓу брачниот пар.

Хрватските медиуми пак пишуваат дека Севе не се појавила на концертот поради страшна настинка, а наводно од истата причина откажала уште еден настап.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------