Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Северина роденденот го прослави во судница на рочиште со бившиот

Северина роденденот го прослави во судница на рочиште со бившиот

реклама:Лето во Банско

Популарната хрватска пејачка Северина го прослави својот 50ти роденден па го обележа со објава на своја нова фотка и коментар:
„Што се однесува до мене, денес можам да полнам сто, бидејќи ова е првиот од моите девет животи…“

Но наместо со голема забава како што тоа го практикува, годинава Севе својот роденден го помина во судница затоа што имаше закажано рочиште со својот бивш сопруг Милан Поповиќ за клевета.

Нејзината блиска пријателка претходно објави невидени снимки од приватниот живот на пејачката. „Ти благодарам за љубовта! Среќен 50-ти amore mio“, напишала таа со објавата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------