Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Уште една неверојатна заработка на Ким Кардашијан за само 5 минути

Уште една неверојатна заработка на Ким Кардашијан за само 5 минути

реклама:G Natural

Светот и понатаму е полуден по семејството Кардашијан.

Верувале или не, Ким Кардашијан заработи 5 милиони долари за само 5 минути!

Ѕвездата на реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ го лансира својот нов парфем, кој за само 5 минути и’ донесе заработка од 5 милиони, што значи – милионче по минута!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------