Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скандал го дрма „Гранд“, Мили сака да го избрка Саша Поповиќ

Скандал го дрма „Гранд“, Мили сака да го избрка Саша Поповиќ

реклама:G Natural

По завршувањето на финалето и за време на паузата во „Ѕвездите на Гранд“ не престануваат трачевите и шпекулациите.

Имено она што се зборува е дека музичкиот продуцент Александар Милиќ-Мили кој како дел од тимот во жири комисијата се вклучи во ова шоу во последната сезона е толку амбициозен што на секаков начин сака да го исфрли од продукцијата Саша Поповиќ.

Саша и Брена неодамна го продадоа „Гранд“ а со тоа и музичкото шоу па новите сопственици можат да одлучуваат кој треба да се појави а кој не во следните изданија.

Иако Саша како основач имаше големо влијание во одлуките и самото создавање на „Гранд“ сепак сега е само вработен.

Дали абициите на Мили ке успеат или сепак искуството на Саша нема да биде занемарено останува да почекаме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------