Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Скршена и тажна Бренда од „Беверли Хилс“ сподели со фановите дека болеста...

Скршена и тажна Бренда од „Беверли Хилс“ сподели со фановите дека болеста и се проширила (видео)

реклама:G Natural

Скршена од лошата вест актерката Шенон Доерти која ја знаеме како Бренда од хит серијата „Беверли Хилс“, искрена и тажна со своите фанови на социјалните мрежи сподели дека и понатаму се мачи со болеста која што и се проширила на коските.

Пред неколку години на Доерти и беше дијагностициран рак на градите кој за жал не успеа да го отстрани.

Таа во својата исповед пред фановите изјави никој да не губи надеж и дека не треба да се предаваат во никоја ситуација испраќајќи силни пораки до многумина кои се соочуваат со овој проблем.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------