Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Сликиве да си ги закачиш во ходник!“ Фановите во транс од фотките...

„Сликиве да си ги закачиш во ходник!“ Фановите во транс од фотките на Северина од Малдивите (фото)

реклама:ХитКујна канал

Хрватската пејачка Северина и натаму изнудува воздишки од фотките кои ги објавува додека е на Малдивите.

Дел од коментарите на фановите се дека изгледаат како разгледници, имаше и такви кои и предложија да си ги закачи во ходник.

Ова се неколку прекрасни фотографии кои Северина ги објави на својот Инстаграм а фановите шекнаа по нив…

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“