Home INFO Смртта на мајка и видно ја промени, Јелена Карлеуша се врати во...

Смртта на мајка и видно ја промени, Јелена Карлеуша се врати во јавност! /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша конечно решила повторно да им се врти на обврските околу својата кариера но и на сниамањата на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Таа по месец дена од смртта на нејзината мајка решила повторно да се појави на снимање на шоуто.

Видно ослабена и со скратена коса Карлеуша без изјави за новинарите влегла во студиото каде што ќе им се придружи на останатите членови на жирито но и своите кандидати на кои им е ментор оваа сезона.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------